Vazhdojnë talljet me Xherdan Shaqirin

Troll Football ka publikuar një fotografi për humor të Xherdan Shaqirit.

Futbollisti kosovar, Xherdan Shaqiri, po vazhdon të jetë në qendër të shakave në rrjetet sociale.

Duke qenë afër kalimit te Stoke City në Angli, me Xherdanin po bëjnë shaka faqet kushtuar humorit në futboll.

Troll Football ka paraqitur një fotografi ku shpjegon se karriera e Shaqirit do të ishte perfekte po të ishte kthyer mbrapsht: Së pari te Stoke, pastaj te Interi dhe në fund te Bayerni. /Express/

 

xherda_92862