Vazhdojnë sulmet ndaj ekipeve kësaj radhe pëson PSG

Pas sulmit ndaj skuadrës së Fenerbahçes, të shtunën ku në drejtim të autobusit të tyrë ishte
shtën me armë zjarri, një tjetër gjest i pahijshëm ka ardhur edhe pak para fillimit të
ndeshjsës ndërmjet Marsille dhe Paris-Saint Germain.

Autobusi i skuadrës nga Parisi, është qëlluar me gurë para staduimut të MARSILLE, por,sipas mediave franceze bëhet e ditur se nuk ka të lënduar.

 

ia s