Vazhdojnë provokimet e Ilaryt (FOTO)

Ajo është një emër i njohur në botën e spektaklit në Itali por përveç kësaj është edhe bashkëshortja e kapitenit legjendar të Romës, Francesco Totti.

Ilary Blasi ka realizuar një set fotosh së fundmi për një revistë. Këto foto të Blasit kanë çmendur italianët. Blasi shfaqet tejet seksi dhe në një formë të shkëlqyer megjithëse është nënë e dy fëmijëve.

totti 2

totti 4

totti 3

 

 

totti 1