Vazhdojnë largimet te Liria, Altin Aliu nuk vazhdon me prizrenasit

Skuadra e Lirisë nuk arriti të inkuadrohet në Superligë, duke e humbur ndeshjen e barazhit ndaj Vushtrrisë në penallti. 

Si pasojë e kësaj, trajneri kryesor Granit Begolli dhe disa futbollistë kyç janë larguar nga skuadra prizrenase.

GazetaOlle mëson se edhe futbollisti Altin Aliu nuk do të vazhdojë kontratën dhe kështu pritet të jetë largimi i radhës.

/Gazeta OLLE/

FSHF akordon fond për Ukrainën

SC Gjilani afër akordit me ish-reprezentuesin e Maqedonisë së Veriut