Valon Berisha ende nuk është rikuperuar nga dëmtimi, publikon foto

Futbollisti i Kosovës Valon Berisha, po përballet me një lëndim jo të lehtë këto ditë.

Berisha aktualisht nuk po luan për skuadrën e tij Reims, pasi që e ka shqyer këmbën në ndeshjen me Lille dhe me këtë rast ai u detyrua të zëvendësohet në minutën e 8-të.

Ai e ka publikuar edhe një fotografi ku shihet këmba e tij teksa ende nuk është rikuperuar plotësisht.

Aktualisht edhe Arber Zeneli është jashtë shkaku i një lëndimi në gju.

Inicim disiplinor ndaj futbollistit të Dritës dhe atij të Prishtinës

Delegohen gjyqtarët për xhiron e shtatë, Mentor Ajeti në ndeshjen kryesore