Valon Behrami befason me skuadrën e re , prezantimi sot

Valon Behrami nuk e ka ndërmend të pensionohet.

Madje, mesfushori kosovar i Zvicrës ka shënuar ngritje në karrierë.

Ai do të kthehet në kampionatin italian Serie A.

Behrami është transferuar nga Sioni i Zvicrës tek Genoa, njoftojnë mediat italiane, shkruan Gazeta Olle.

Marrëveshja është arritur dhe gjatë ditës së sotme do të bëhet prezantimi.