Valdet Rama u kthehet golave, fundos dy shqiptarët e FSV Frankfurt (VIDEO)

Mesfushori anësor, Valdet Rama është kthyer te goli, ndërsa skuadra e tij Munich 1860 vetëm javën e shkuar siguroi shpëtimin.

Rama ka arritur të shënojë në minutën e 48-të duke i dhënë epërsinë skuadrës së tij kundër FSV Frankfurt.

Për FSV Frankfurin ka shënuar Edmond Kapllani. Rezultait momental është 1-1.

Te FSV Frankfurt është duke luajtur Edmond Kapllani dhe Besar Halimi dhe me gjasë kjo skuadër do të luajë në Bundesliga 3. /olle/

http://www.dailymotion.com/video/x4am9v0_valdet-rama-goal-hd-fsv-frankfurt-0-1-munich-1860-15-05-2016_sport