Valdet Rama komenton kështu tri pikët ndaj Serbisë

Valdet Rama, futbollist i kombëtares së Shqipërisë dhe i FC Munich 1860, është tejet i gëzuar për trepikëshin e madh kundër Serbisë. Ai ndihet krenar që drejtësia triumfoi. CAS Vendosi për fitoren e Shqipërisë me rezultat 3:0 kundër Serbisë.

“EURO 2016 po afron! Tre pikë janë tonat! Forca Shqipëria! Te duam”, shkruan Rama në ‘Facebookun’ e tij.