Uzuni i shënon Prishtinës, por nuk e feston golin

Myrto Uzuni ka zhbllokuar ndeshjen mes Prishtinës dhe Ferencvarosit në kryeqytet.

Pasi pjesa e parë përfundoi pa gola, me të filluar e dyta kanë shënuar mysafirët.

Ishte sulmuesi i Shqipërisë, Myrto Uzuni që pasi pranoi një top në zonë realizoi për 0-1.

Megjithatë sulmuesi shqiptar nuk festoi golin në shenjë respekti për skuadrën kosovare. /Gazeta Olle/

Prishtina dominon ndaj Ferencvarosit në pjesën e parë, megjithatë nuk e gjen rrugën e golit

Mendurim Hoti shënon, Prishtina barazon ndaj Ferencvarosit