Uzuni feston golin me të dashurën në hotelin e CR7

Myrto Uzuni ishte protagonist në këtë fundjavë me Granadën në fitoren 2-0 që spanjollët arritën në fundjavë ndaj Racing Santander.

Sulmuesi i kombëtares realizoi golin e dytë, atë që vulosi suksesin e të tijve ndërsa pas rrjetës së parë për këtë sezon, beratasi ka përfituar nga dita e pushimit dhe ka kaluar një ditë me të dashurën e tij, Uarda.

Ashtu sicc e ka publikuar edhe vetë e dashura e Uzunit në rrjetin social, Instagram, ccifti ka kaluar një ditë speciale në rrjetin e hoteleve të Cristiano Ronaldos, Pestana CR7 Hotel. Kështu, në versionin e një bomberi të vërtetë, Uzuni ka kaluar një ditë ndryshe, pa pasur impenjimin e stërvitjes.

Fury rikthehet në ring, për tu përballur me Usyk

Klubi i madh shqiptar po tenton transferimin e Mërgim Mavrajt