United, 82 milionë euro për yllin e Bayernit

Manchester United është duke shikuar që të bëj një ofertë prej 82 milionë euro për shërbimet e sulmuesit të Bayern Munichut, Thomas Muller.

Sport1 raporton se Manchester United është i gatshëm të bëj një ofertë të madhe për Mullerin, raporton lajmi.net.

Dhe, oferta në fjalë besohet që do të jetë diku rreth 82 milionë euro.

Bisedimet rreth këtij transferimi të mundshëm pritet që të fillojnë në ditët në vazhdim.