United 40 milionë funte për Kane

Manchester United ka vendosur objektivat e saj për Harry Kane për të forcuar sulmin. Sipas Daily Star, ‘Djajtë e kuq’  janë të gatshëm të ofrojnë 40 milionë funte për sulmuesin e Tottenham.

Manchester United është përfocuar deri më tani me Mephis Depay, ndërsa objektivat tjerë janë edhe Sergio Ramos dhe Morgan Schneiderlin.