Ulërimat e famshme të Sharapovas

Maria Sharapova, tenistja ruse, rënkon shpesh gjatë ndeshjeve të tenisit, aq sa duket sikur bën seks

Është një ndër tenistet më të mira në botë, por edhe më seksi. Megjithatë, ka një aspekt të Maria Sharapovës që shumë njerëz nuk e durojnë dot: ajo rënkon shpesh gjatë ndeshjeve të tenisit, aq sa duket sikur bën seks dhe shumë shikues detyrohen të ulin zërin e televizorëve, shkruan Sportal.al