UEFA ri-cakton përballjet për fazën 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve – vëmendja te dy super derbi

Është ri-hedhur shorti i Ligës së Kampionëve, pas një gabimi teknik nga UEFA në kuadër të fazës së eliminimit direkt.

Do të ketë përballje tejet interesante, ku veçohen ndeshjet PSG – Real Madrid dhe Atletico Madrid –  Manchester United, shkruan Gazeta Olle.

Çiftet e plota:

RB Salzburg – Bayern Munich

Sporting CP – Manchester City

Benfica – Ajax

Chelsea – Lille

Atletico Madrid – Manchester United

Villareal – Juventus

Inter – Liverpool

PSG – Real Madrid.

/Gazeta Olle/

Mësohen përballjet për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës

15-vjeç dhe ka shënuar 42 gola në një sezon – Ulpiana ka “xhevahirin” në akademi, njeriu që po çmend sportdashësit