UEFA bën zyrtare stadiumin se ku do të zhvillohet ndeshja, Maqedonia Veriore – Kosova

UEFA ka zyrtarizuar stadiumin për ndeshjen, Maqedonia Veriore – Kosova.

Ky takim tashmë do të zhvillohet në Shkup, shkruan Gazeta Olle.

Stadiumi “Todor Proeski” do të jetë arena e këtij takimi.

Ky takim do të zhvillohet me 26 mars 2020, dhe është i vlefshëm për ndeshjen gjysmë finale të Ligës së Kombeve.

Ky takim, fillon nga ora 20:45.