U kënaqën

Lojtarët e Liverpoolit, pas fitores ndaj Blackburn Rovers, në udhëtim me rezultat të ngushtë 1:0, kanë shfrytëzuar pushimin për t’u argëtuar me bashkëshortet e tyre.

Fabio Borini, Glen Johnson dhe Brad Jones, së bashku me gratë e tyre janë argëtuar duke publikuar edhe disa foto në rrjetet sociale.

 

27670B8500000578-3032032-Brad_Jones_wife_Dani_posts_a_happy_snap_with_Borini_and_Johnson_-a-19_1428592071308

2767A4E500000578-3032032-image-a-16_1428592027664

 

2766EB9E00000578-3032032-Striker_Borini_and_model_O_Neill_strike_a_pose_at_Aintree_Raceco-m-12_1428591746376