U kënaqën (FOTO)

Mesfushori i Fiorentinës, Alberto Aquilani dhe gruaja e tij, Michela Quattrociocche janë duke kaluar për mrekulli në pushime.

Mediat e huaja kanë publikuar edhe disa fotografi ku qifti shihet mjaftë i lumtur.

aq a aqu aqui