Turpërohet Ibrahimovic, shikoni kush i ka bërë ofertë

Zlatan Ibrahimovic është futbollisti më i madh pa skuadër. Manchester United vendosi të mos i vazhdojë kontratën suedezit, duke e lënë pa skuadër.

Kjo ka bërë që në drejtim të tij të shkojnë shumë oferta.

Disa prej tyre duken edhe të paarritshme për skuadrën që i kanë bërë.

Siç është rasti i skuadrës nga liga e dytë nga Holanda, Telstar.

 

Ibrahimovic ka mundësi reale që ta vazhdojë karrierën në SHBA.

Ai bëri sezon pozitiv me Manchester United, ani pse nuk luajti në ndeshjet e fundit për shkak të lëndimit.

Por, gjuri i suedezit po rikuperohet dhe ai do të jetë gati për fillimin e sezonit, kudo që të luajë.

ibrahimovic Ibrahimovic