Triumfi me Bullgarinë, Asani festoi me këngëtaren e njohur shqiptare

Jasir Asani ka qenë një nga lojtarët më të spikatur të Kombëtares në fushatën kualifikuese të Europianit “Gjermani 2024”.

Ai gjithashtu luajti titullar në miqësoren kundër Bullgarisë, ku u zëvendësua në pjesën e dytë.

Sulmuesi shqiptar ka zgjedhur që të festojë me këngëtaren e njohur shqiptare, Samanta Karavella, me këtë të fundit që ka postuar një foto ku shfaqet me Asanin dhe menaxherin e saj, Arian Demolli.

Derbi i çmendur i kryeqytetit i takon Partizanit, Demat fitojnë në kohën shtesë

Gjilani me synime të mëdha pas riorganizimit, Mezani flet për objektivat dhe transferimin e madh