Tri euro bileta e finales Sigal Prishtina – Mornar

Sigal Prishtina do të zhvilloj ndeshjen e parë finale të Ligës Ballkanike, në shtëpi ndaj Mornarit të martën në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë, ndeshje kjo që fillon nga ora 19:30.

Bileta për ndeshjen e parë finale do të jetë vetëm tri euro njofton GazetaOlle.com.