Trepçës i largohet një futbollist (FOTO)

Flarkon Ibërdemaj është larguar nga Trepça. Në një prononcim për sportal.al, ai njofton se tashmë e ka marrë këtë vendim dhe se nuk e ka ndërmend që të kthehet prapa. “E rëndësishme është që nuk jam më pjesë e Trepçës. Arsyet e largimit nuk dua që t’i bëjë publike”, ka thënë Flakron Ibërdemaj.

Ky futbollist luan si mesfushor ndërkohë që më parë ka luajtur edhe për Gjilanin, Besën e Pejës dhe Istogun.

Iberdemaj