Trepça-Trepça ’89, Llapi-Prishtina dhe të tjerat, përcaktohet orari i kupës

Tri ndeshjet e para të rrethit të dytë të Digjitalb Kupës së Kosovës do të zhvillohen më 3 dhe 4 mars, ndërsa katër sfidat tjera një javë më vonë, më 11 mars.

Ky është vendimi i Federatës së Futbollit të Kosovës, që e ka zbuluar sot orarin e ndeshjeve të këtij rrethi të kupës.

E martë (3 mars)
Flamurtari – Drita

E mërkurë (4 mars)
Trepça – Trepça ‘89
Gjilani Ferizaj

E mërkurë (11 mars)
Llapi – Prishtina
Feronikeli – Kosova (V)
Besa – 2 Korriku
Istogu – Dukagjini

 Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 13:00.