Trepça po e pret ish-reprezentuesin e Ganës (FOTO)

Feix Siameh. Ky është emri më i ri që mund t’i bashkohet skuadrës së Trepçës. Siameh gjatë karrierës së tij ka luajtur edhe për Kombëtaren e Ganës (grupmoshat e reja).

Ai ndodhet në Turqi dhe shumë shpejt do të ‘aterrojë’ në Mitrovicë. “E kemi regjistruar në Federatë dhe po presim që të na bashkohet. Kemi të bëjmë me një lojtar shumë cilësor”, i ka thënë Gazetës ‘Olle’ nënkryetari i ‘Xehetarëve’, Avni Haxhiu.

Gana