Trepça – Peja: Përleshje pati dhe në Mitrovicë nga tifozët (VIDEO)

Peja ka humbur ndeshjen e parë gjysmë-finale në Mitrovicë, Minatorët mposhtën Shqiponjat me dramë në fund të ndeshjes.

Dy tifozeritë ishin prezente në këtë takim, ndërsa një episod i quditshëm ka ndodhur në tifozerinë pejane, duke pasur një mosmarrëveshje në mes tyre.

Trepça në fund arriti fitore me rezultat 78-65, pas një performance të shkëlqyer nga minuta e parë e deri në fund të ndeshjes.

 

Lojtari i Shkupit goditet me gurë, dërgohet në spital

Video fantastike, David Beckham dhe Charlec Leclerc luajnë futboll para garës së madhe në Miami