Trepça ’89 ia merr talentin Prishtinës

Trepça ’89 vazhdon të përforcimet dhe ardhja e fundit vjen nga Prishtina.

Është talenti Emir Sahiti, që deri më tani ishte pjesë e Prishtinës, i cili ka kaluar te skuadra mitrovicase.

Lajmi bëhet i ditur nga burime të GazetaOlle.com pranë klubit mitrovicas.

Sahiti llogaritet njëri prej talentëve më të mëdhenj tek Prishtina.