Trepça ’89 – Gjilani, kronika me golat dhe deklaratat (VIDEO)

Tre gola për 9 minuta, dy në fund të pjesës së parë dhe një në fillim të pjesës së dytë, kanë qenë të mjaftueshëm për fitoren e Trepçës ’89 kundër Gjilanit me rezultat 3-1.

Ndeshja ishte e vlefshme për javën 26-të, të luajtur të premten në “Riza Lushta” para pak shikuesve.

Kronikën e plotë, rastet, golat dhe deklaratat mund ti ndiqni në kronikën e Tribuna Channel.