Trepça ’89 blen në Ferizaj, merr lojtarin më aktiv të këtij klubi

Trepça ’89 është shumë afër marrëveshjes me mesfushorin anësor të Ferizajt, Edon Sadriun.

Pasi Ferizaj tashmë është në Ligën e  Parë do ta ketë problem t’i mbajt lojtarët kryesor.

sadriu 12

Sadiriu është nga të pakët lojtarë që këtë edicion i ka zhvilluar të gjitha ndeshjet në Superligë.

Burime të GazetaOlle.com bëjnë të ditur se lojtari vetëm ka arritur marrëveshje dhe klubin mitrovicas dhe pritet nënshkrimi.

Trepça ‘89  ka bërë disa blerje për tu përgatitur për garat evropiane./olle/

ferizaj