Tre galaktikë për Realin (FOTO)

Florentino Perez dëshiron të përforcoj edhe më shumë skuadrën e tij për edicionin e ardhshëm 2015/16.

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez synon të përforcoj skuadrën edhe me tre lojtarë kualitativ për edicionin e ri 2015/16.

Pas transferimit të Danilos nga Porto për 31 milionë euro, Perez synon të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë, që kërkohen nga shumica e skuadrave të mëdha në Evropë.

Bëhet fjalë për mesfushorin e Juventusit, Paul Pogba, sulmuesin e Manchester Cityt, Kun Aguero dhe atë të Borussia Dortmundit, Marco Reus.

reus

pogba

3 k