Transferi i ri i Drenicës shënon gol për 5 minuta

Rikthimi i Kreshnik Ukës tek Drenica filloi të jap fryte qysh në start.

Sulmuesi i rrëzikshëm ka realizuar gol qysh në takimin e parë pas rikthimit të tij në skuadër, raporton Gazeta Olle.

Drenica po luan miqësore ndaj Malishevës, e po në këtë duel brenda 5 minutave të para Uka realizoi golin për 1-0.

Sot tek Drenica po paraqiten edhe transferimet e tjera; Rapo, Ramadani dhe Rogova./GazetaOlle/