Trajnerja seksi ia “vjedh” shfaqjen Raulit (FOTO)

Gjatë ndeshjes miqësore ndërmjet New York Cosmos dhe FAS në El Salvador, tifozët harruan që kishin ardhur në stadium për sulmuesin spanjoll, Raul Gonzalez.

Ish-lojtari i Real Madridit, kishte sjell në stadium mijëra tifozë.

Mirëpo, të pranishmit, harruan Raulin, kur panë trajneren atletike të Neë York Cosmos, Alussa Alpert.

Me trupin e saj seksi, para dhe prapa, ajo bëri për vete tifozët, të cilët nuk ia ndanin sytë, kur ai kalonte nëpër fushë para, pas pushimit dhe pas ndeshjes.

Rauli dëshpëroi tifozët, pasi nuk shndriti, por Alissa zëvendësoi shkëlqimin e tij. Neë York u mposht 1:0. (Gazeta Olle)