Tottenham-Dortmund, formacionet e mundshme

Sonte zhvillohen ndeshjet tjera të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Olle.

Në Londër, Tottenham e pret liderin e Bundesligës, Dortmundin, në përballjen që fillon nga ora 21:00.

Vendasit kanë dy mungesa shumë të mëdha si Harry Kane dhe Dele Alli, por edhe ‘Milionerëve’ u mungon Marco Reus.

Ja formacioni i mundshëm i ndeshjes së sotme: