Torres e Turan, sot e festuan Vitin e Ri

Dy yjet e Atletico Madridit, Fernando Torres dhe Arda Turan, iu janë bashkuar fëmijëve kinez të klubit spanjoll për të festuar së bashku Vitin e Ri Kinez.

Spanjolli Torres dhe turku Turan, kanë gatuar në kuzhinë për fëmijët, duke iu bashkuar më pas atyre në darkën solemne. Sigurisht, nuk ka munguar edhe shkrepja e fotove, të cilat i përcjellë tabloidi anglez në versionin online, “Daily Mail”. /Gazeta Olle

25DD05EA00000578-0-image-a-42_1424432759037

25DD06B900000578-0-image-a-45_1424432784708

25DD059600000578-0-image-a-39_1424432469920

25DD068200000578-0-image-a-44_1424432778849