Top-fotot e xhiros së parë të pranverës

Një nënë që lutet për Vëllaznimin dhe dy të moshuar që e ndjekin me vëmendje Dritën. Një futbollist që fluturon i Drenicës, një përzgjedhës që feston për Drenicën dhe një grup tifozësh që krijon impozante në derbi. Këto janë ‘Top-5’ fotot e xhiros së parë të stinorit pranveror.

11026766_10205982301899303_779510632_n
Nëna që lutet për Vëllaznimin

11026032_603936849736731_2447827648443992124_n
Të moshuarit që e ndjekin Dritën

10411173_815339095168437_3482403033385377823_n
Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaku, ‘feston’ me Drenicën

10988945_815341105168236_303656855306108788_n
Dren Gashi i Drenicës ‘fluturon’ gjatë gëzimit të golit të parë

11.Vla-Pri-0-2-1mars2015
Atmosfera e “Kuqezinjëve të Jakovës” në derbin Vëllaznimi-Prishtina