Top-5 transferimet e afatit kalimtar të verës

Vera po afrohet dhe afati kalimtar pritet të jetë shumë i nxehtë. Mediat angleze kanë nisur t’i parashikojnë top-transferimet më të mëdha që pritet të bëhen në qershor, ndërsa “The Mirror” na përcjellë një top-5-sh.

I pari që kryeson aty është Raheem Sterling i Liverpoolit, që pasohet nga Gareth Bale i Real Madridit, Paul Pogba i Juventusit, David De Gea i Manchester Unitedit dhe Morgan Schneiderlin i Southamptonit. /Gazeta Olle

Raheem Sterling (Liverpool)
Liverpool-v-QPR

Gareth Bale (Real Madrid)
FC-Barcelona-v-Real-Madrid-CF-La-Liga

Paul Pogba (Juventus)
Juventus-v-FC-Copenhagen-UEFA-Champions-League

David De Gea (Manchester United)
Manchester-United-v-Arsenal

Morgan Schneiderlin 
Southampton-v-Tottenham