‘Top-10’ fotot e fundjavës së futbollit kosovar

Edhe kjo javë e futbollit kosovar sjelli momente të bukura. E veçanta shkon për fëmijët dhe bukuroshet kosovare, që kanë nisur të jenë prezent nëpër stadiumet e futbollit tonë.

largea_liria1426503656
Mesazhi në Prizren

Droni
Droni në Prizren

11054579_10203842685683018_248082887_o
Policët në Rahovec

11065464_10153270075683641_404375351_o
Foto: Mërgim Muçolli: Vogëlushët e Llapit

10262087_1003190956375963_3594330227339221323_nDy ‘troftat’ e vogla që e përkrahin Istogun

10384752_1003192493042476_18390119760403210_nFishekzjarret në Istog

11026061_10153124741227243_4120435306127230376_nFoto: Mërgim Muçolli Llapi vjen përsëri me lloçin e famshëm

vOKRRI
Fadil Vokrri në Prizren

11076166_10153272823148641_700271439_n
Tifozi special i Prishtinës

gjinia-femrore
Bukuroshet në Hajvalia-Drita