‘Top-10’ fotot e fundjavës angleze

Futbolli anglez sjell gjithmonë spektakël dhe momente të paharrueshme. Gjëra të bukura sjelli edhe këtë fundjavë, ku u zhvillua një ndeshje e Premierligës dhe disa tjera të kupës. Gazeta Olle ua përcjellë ‘top-10’ fotografitë më të mira të fundjavës angleze.

Liverpool-v-Blackburn
Bradford-v-Reading (2)
Bradford-v-Reading
Aston-Villa-v-West-Brom

Aston-Villa-v-West-Bromwich-Albion-FA-Cup-Quarter-Final (1)
Aston-Villa-v-West-Bromwich-Albion-FA-Cup-Quarter-Final
Bradford-v-Reading (1)
Liverpool-v-Blackburn-Rovers-FA-Cup-Quarter-Final
PAY-QPR-v-TottenhamSkrtel-thumbs-up