Tmerrohet e dashura e Messit

E dashura e futbollistit të Barcelonës, Lionel Messi, Antonella Roccuzzo, ka marrë një lajm tejet të keq gjatë ditës së sotme. Prindërit e Antonellas, janë grabitur nga një bandë e armatosur të maskuar në shtypin e tyre luksoze në Argjentinë.

 

Familja e të dashurës së Messit, ishin të lidhur për rreth shtatë orë në shtypin e tyre përderisa banditët kishin vjedhur një shumë të madhe parash dhe gjërave të tjera me vlerë.