Titullari i Argjentinës me probleme muskulore, mund të mungojë në ndeshjen ndaj Holandës

Rodrigo De Paul stërviti veçmas nga grupi dhe tashmë është në dyshim për ndeshjen ndaj Holandës.

De Paul raportohet se kishte probleme dhe lodhje muskulore dhe sipas të gjitha gjasave do të jetë mungesa e madhe e Argjentinës, transmeton GazetaBlic Sport.

Ky takim zhvillohet të premten me fillim nga ora 20:00.

Dukagjini fiton minimalisht në miqësoren me skuadrën e Ligës së Parë

Skuadra kosovare aranzhon ndeshje miqësore me Schalken