Tifozja seksi e Lakersave (FOTO)

Një sezon i vështirë për Los Angeles Lakers në NBA, të cilët po përjetojnë njërën nga sezonet më të këqija viteve të fundit.

Bella Thorne Enjoying A Day On The Beach In Miami

Mirëpo, pavarësisht rezultateve të këqija, Lakers duhet të ndihen krenar që kanë një tifoze kaq të bukur, e cila e përkrah skuadrën në Palestrën Staples Center.

Është kjo Bella Thorne, këngëtare dhe aktore.

Bella Thorne Enjoying A Day On The Beach In Miami 2

Ajo u pa edhe herën e fundit nga kamerat,  duke ndjekur skuadrën e zemrës. (Gazeta Olle)

4