Tifozi i Barcelonës me tiketë të çmendur

Një tifoz i Barcelonës ka fituar plot 3 milion euro, në fundjavë pasi kishte vemdosu 15 ndeshje.

Ai në këtë tiket kishte vendosur edhe ndeshjen ndërmjet Real Madridit dhe Villarealit të vënë barazim ndeshja e cila kishte përfunduar 1:1.