Tifozët special të Kukajt (FOTO)

Mbrojtësi prishtinas Liridon Kukaj edhe pse u nda i zhgënjyer me ndeshjen kundër Hajvalisë, ai gjen inspirim dhe lumturi diku tjetër.

Kukaj ka ndarë më miqët e tij një ‘facebook’ një foto ku shihen gruaja e tij Donika dhe djali Alpi me fanellat e klubit të Prishtinës, atu ku luan edhe Kukaj tash e disa vjet.

Kukaj ka shkruar: “Tifzoët e mijë special si në humbje ashtu edhe në fitore”.

 

DONI