Tifozët më të rrezikshëm në Angli, krijojnë përsëri probleme (VIDEO)

Njëri ndër tifo-grupet më të rrezikshme në Angli, tifozët e Millwallit, janë përleshur keq me trupat e sigurimit në ndeshjen që skuadra e tyre e zhvilloi kundër Rotherhamit.

Të frustruar nga humbja 2:1, ata janë rrahur me Policët dhe rojet e stadiumit ndërsa thuhet që incidentet kanë ndodhur edhe jashtë stadiumit. /Gazeta Olle