Tifozët: Ja kush kualifikohet në gjysmëfinale? (FOTO)

Pas përcaktimit të çifteve të çerekfinales në Ligën e Kampionëve, të gjithë e kanë kthyer vëmendjen tek një pyetje: Kush do të kualifikohet tutje?

Atletico Madrid – Real Madrid, Paris Saint-Germain – Barcelona, Porto – Bayern Munich dhe Juventus – Monaco janë çiftet e çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Por, kush do të kualifikohet tutje?

Kjo është pyjetja e shtruar nga e përditshmja sportive madrilene “Marca” që ka krijuar një sondazh.

Dhe, votat e deritashme e eliminojnë Real Madridin, kurse i dërgojnë përpara Barcelonën, Bayern Munichun dhe Juventusin.

 

shorti

 

shorti 2