Tifozët e Tiranës, përleshen me njëri-tjetrin në Luksemburg (video)

Një ngjarje e pakëndshme ndodhi në sfidën midis Dudelanzhit dhe Tiranës, e vlefshme për raundin e parë të kualifikueseve të Ligës së Kampionëve.

Tifozët bardheblu filluan të ziheshin men njëri-tjetrin në shkallët e tribunës ku ishin mbledhur.

Së fundmi është publikuar edhe video ku tregon përleshjen e tifozëve, duke shfaqur shenja dhune në Luksemburg

Asllani gol në testin e Interit, kuptohet me sy mbyllur me Lukakun (video)

UEFA zyrtarizon gjyqtarët për takimet e skuadrave shqiptare në Evropë