Tifozët e Fenerbahces këndojnë njëzëri kundër Putinit: Biri i kur*** me fytyrë të keqe (Video)

Tifozët e Fenerbahçes janë solidarizuar me Ukrainën, pas sulmeve të Rusisë, në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme.

Gjatë ndeshjes Slavia e Pragës – Fenerbahçe, të zhvilluar në Çeki, tifozët e skuadrës mike, kanë shpërthyer me kore ofenduese ndaj Vladimir Putinit.

Kjo video është duke bërë xhiron e rrjetit. “Ai duket si k**, fytyrë e keqe, biri i kurv*ës, Vladimir Putin”, ishte kënga që e kënduar nga ultrasit e Fenerbahçes.

Prishtina – Gjilani, nuk luhet as në kryeqytet e as në Podujevë – derbi zhvillohet në Suharekë

Barcelona merr fitore spektakolare ndaj Napolit dhe kalon tutje në Ligën e Evropës