Tifozët e Barcelonës në Kosovë e përshëndesin me këtë transparent Xavin (FOTO)

Barcelona ka tifozë të shumtë edhe në Kosovë.

Grupi i tifozëve kosovarë, anëtarë të Barcelonës, kanë përgatitur një transparent në nderim të Xavit, që sonte zhvilloi takimin e fundit me Barcelonën në Camp Nou, shkruan GazetaOlle.com.

Numri 6 i Barcelonës do të vazhdojë karrierën në Katar.

Ai fitoi shumë tituj me Barcelonën, dhe për kampionët e tanishëm të Spanjës luajti që nga viti 1998. (Gazeta Olle)