Tifoze e cilit klub është kjo ‘pëllumbeshë’?

Quhet Charlyne Paula, është 21-vjeçare dhe është një modele. E njohur sidomos për të pasmet bombastike, me të cilat i mrekullon 57 mijë ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Paula është një tifoze e futbollit brazilian. Sipas medieve italiane, klubi i saj i preferuar është Gremio.

Untitled

2