Theo Hernandez shënon pas pesë minutave lojë, Franca në epërsi ndaj Marokut

Franca ka gjetur herën epërsinë ndaj Marokut.

Francezëve iu kanë mjaftuar vetëm pesë minuta lojë për të shënuar golin e parë ndaj Marokut 1-0.

Pas një tollovie në zonë, Theo Hernandez u gjend bukur në zonë dhe realizoi për 1-0. /Gazeta Olle/

https://twitter.com/2022_QatarWC/status/1603104138413285376?s=20&t=xPi7ufxNuzgnU5SaJ60dtg

Flamurtari me dramë fiton ndeshjen e katërt radhazi

Skuadra franceze dëshiron t’ia vë emrin e Olivier Giroud stadiumit