Te Interi arrijnë sot dy përforcime?

Interi sot mund të zyrtarizojë dy përforcime të reja.

Sipas Gazetta dello Sport, mesfushori i Barcelonës, Martin Montoya dhe lojtari i Chievos, Zukanoviq, mund të konfirmohen sot nga skuadra zikaltër.

Montoya do të lë Barcelonën shkaku i konkurrencës, kurse Zukanoviq dëshiron një klub më të madh.