Të gjithë në këmbë për Gerrard, e duartrokasin tifozët e Chelseat dhe Mourinho (VIDEO)

Tifozët e Chelseat janë treguar korrektë dhe e kanë përshëndetur Steven Gerrardin, i cili sipas të gjitha gjasave e zhvilloi ndeshjen e fundit në “Stamford Bridge”, pasi ka paralajmëruar se do të largohet nga Liverpooli në fund të këtij edicioni, me mundësi që ta vazhdojë karrierën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan Zëri.